Publikováno

Životní Elixír – podpůrná pomoc

Obrázek: Životní Elixír

Všichni žijeme v uspěchané době, která sebou přináší nejen fyzickou ale i psychickou zátěž, která se podepisuje na našem zdraví. Kouření, špatné stravovací návyky, málo pohybu, sedavý způsob života, špatné ovzduší. To vše neúměrně zatěžuje náš organismus. Náš organismus se zanáší nečistotami a přitom dochází k okyselení organismu. Kyselý organismus je spouštěč mnoha chorob, můžeme hovořit o chřipce, zánětech v těle, ale i o jiných závažnějších nemocí. Proto je Odkyselení organismu klíčové při léčbě mnoha onemocnění. Zároveň je to však velice prospěšné jako prevence.

Začněte žít zdravěji

Díky doplňku stravy  – Životní Elixír, můžete svému tělu pomoci s bojem se škodlivým prostředím. Pokud budete užívat doplněk stravy – Životní elixír, bude Vaše tělo postupně zbaveno všech škodlivin, které jsme si nasbírali po celou dobu svého života (dlouhodobé braní léků, škodliviny z ovzduší, kouř z cigaret, velké množství pití kávy, zanešení cév při špatné stravě.)

Náš doplněk stravy, je 100% přírodní. Recepturu výroby prozradit nemůžeme, ale můžeme sdělit, že Životní elixír je vyroben ze směsi bylin. Musíme si však uvědomit,
že nejde jen pouhé vylisování několika bylinek, ale o poměrně složitý a jedinečný postup získávání přírodních olejů.

Je veřejné tajemství, že lidské tělo neumí zpracovat všechny dodávané látky. Je spousta tělu prospěšných látek, které námi projdou bez efektu a to díky neschopnosti našeho těla je strávit. Takže se nedostaví žádný efekt a navíc naše tělo plýtvá svou energii při pokusech o zpracovávání těchto látek.

Další problém většiny doplňků stravy je uvolnění obsažených prospěšných látek. Naše těla nejsou většinou schopna zpracovat okamžitě veškeré aktuálně dodané látky. A právě na to myslíme při výrobě našeho bylinného doplňku stravy. Naším cílem je usnadnit tělu samotné zpracovávání všech obsažených zdravých látek a tomu také uzpůsobujeme výrobu našeho bylinného doplňku stravy.

V našem elixíru se nachází směs atypických rostlinných olejů z celého světa. A právě unikátní technologie získávání olejů nám dovoluje lisovat  jinak běžně nepoužívané bylinky. Kdyby se totiž oleje z některých rostlin získávaly běžnou metodou, tělu by nebyly prospěšné.
Prostě by je neuměly rozložit a „poslat dál do těla“. A to je velká škoda, protože nejvzácnější a nejzdravější bylinné látky mají právě tuto nestravitelnou podobu.
Naše metoda získávání těchto olejů veškeré tělu prospěšné látky upraví do lehce stravitelné podoby a to nám dovoluje používat opravdu jedinečné bylinné oleje.

Díky zpracování a schopnosti vstřebání látek do těla dochází k obnově buněk a čištění těla. Životní elixír již vyzkoušelo mnoho lidí, kteří mají zdravotní problémy. Jejich reakce na životní elixír nás překvapil.

Naše zkušenosti

První kdo začal užívat životní elixír, byl muž ve věku 45 let, který měl celkové zdravotní problémy – únava, bolesti kloubů, bolesti hlavy, nechuť do života, vyčerpanost – elixír bral první týden 2x denně a již po týdnu byl plný života:„ Nastartování do dne bylo velmi příjemné, cítím se dobře a ustupuje i bolest kloubů! Díky dlouhodobému užívání mi začali dorůstat vlasy na hlavě!“

Dalším byla 7 letá holčička, která měla problémy se zvětšenou štítnou žlázou, její lékařka ji dávala různé léky na zastavení růstu štítné žlázy. Díky lékům a braní elixíru došlo ke zmenšení štítné žlázy a holčička již má mnohem menší dávky léků.

Klient 58 let, silná cukrovka, únava, vyčerpanost. Elixír bere 1x denně, po 3 měsících užívání došlo k poklesu cukru v krvi. Dříve si píchat inzulin 3x denně nyní už 1x denně. Podle jeho slov je mu lépe a ráno po vypití elixíru, je ihned připraven, netrvá mu tak dlouho než se „rozjede“

Klientka 52 let – rakovina (metastáze na játrech, ledvinách, nádory na mozku, celkové selhání organismu) Klientka prodělal chemoterapii, radiologická vyšetření, ozařování. Životní elixír brala 3x denně a došlo k nastartování organismu – životní elixír, bere jako podpůrný lék ke svým lékům na rakovinu. Klientka je cítí dobře.

Klient 69 let – nemoc ALS -Amyotrofická laterální skleróza. Byli jsme požádání synem klienta o pomoc. Klient byl již uvázán na lůžko, nemohl se o sebe postarat, potřeboval pomoci se základními věcmi jako je osobní hygiena, posazení … Klient začal brát Životní elixír 3x denně, po jenom týdnu byl schopný si sednout a dojít si na toaletu. Postupně se mu vracela motorika. Musíme však říci, že klient bral i léky na svou nemoc,  doplněk stravy byl podpůrným lékem. (doplněk bere cca 6 měsíců)

Chlapec 7 let  – začal brát životní elixír na podporu imunitního systému, neboť byl pořád nemocen – došlo ke zlepšení a chlapec již není tolik nemocný jako před tím. Vzhledem k tomu, že je chlapec ADHD bylo vypozorováno matkou, že při pravidelném užívání doplňku stravy – Životní Elixír, není chlapec tolik „ akční“. Není tolik roztěkaný a je možné se s ním lépe domluvit. Musíme však zmínit, že chlapec bere další volně dostupný lék na ADHD – došlo tedy k propojení a následnému umocnění obou produktů. (produkt bere cca 8 měsíců)

Klientka 48 let – Lupénka – klientka má celoživotní problém s lupénkou, někdy se dostala i do nemocnice, kvůli zdravotním potížím. Klientka po užívání Životního elixíru říká, že se ji lupénka zmírnila a došlo k celkovému vylepšení ekzému. Více informací v článku – Lupénka

Další využití

A to je jen malý výčet všech klientů, kteří náš doplněk stravy – Životní elixír užívají. Musíme také zmínit, že užívání doplňku stravy bylo pro klienty jen na jejich uvážení!

Dávkování

standardní dávkování: 1 kávová lžička do 1dcl vody ráno na lačno případně do 100% juice

 

Může Vás zajímat

 
Sdílejte: