Publikováno

Výroba našeho bylinného doplňku stravy

Obrázek: Výroba bylinného doplňku stravy

Tajemství výroby našeho elixíru prozradit nemůžeme, ale můžeme Vám vysvětlit proč je jedinečný.
Nejde totiž o pouhé vylisování několika bylinek, ale o poměrně složitý a jedinečný postup získávání přírodních olejů.

Běžné doplňky stravy

Je veřejné tajemství, že lidské tělo neumí zpracovat všechny dodávané látky. Je spousta tělu prospěšných látek, které námi projdou bez efektu a to díky neschopnosti našeho těla je strávit. Takže se nedostaví žádný efekt a navíc naše tělo plýtvá svou energii při pokusech o zpracovávání těchto látek.

Další problém většiny doplňků stravy je uvolnění obsažených prospěšných látek. Naše těla nejsou většinou schopna zpracovat okamžitě veškeré aktuálně dodané látky. A právě na to myslíme při výrobě našeho bylinného doplňku stravy. Naším cílem je usnadnit tělu samotné zpracovávání všech obsažených zdravých látek a tomu také uzpůsobujeme výrobu našeho bylinného doplňku stravy.

V čem je náš doplněk stravy jedinečný?

1) Získávání bylinných olejů

V našem elixíru se nachází směs atypických rostlinných olejů z celého světa. A právě unikátní technologie získávání olejů nám dovoluje lisovat  jinak běžně nepoužívané bylinky. Kdyby se totiž oleje z některých rostlin získávaly běžnou metodou, tělu by nebyly prospěšné.
Prostě by je neumělo rozložit a „poslat dál do těla“. A to je velká škoda, protože nejvzácnější a nejzdravější bylinné látky mají právě tuto nestravitelnou podobu.
Naše metoda získávání těchto olejů veškeré tělu prospěšné látky upraví do lehce stravitelné podoby a to nám dovoluje používat opravdu jedinečné bylinné oleje.

Oleje jsou lisované za studena  jako zásaditá koncentrovaná směs s pH 11. Zředěné v poměru 1:80 se pH pohybuje kolem 7,5pH.

 

2) Použití atypických rostlin

Díky jedinečné metodě získávání olejů nejsme omezeni pouze na typické rostlinné oleje, ale můžeme zpracovávat i mnohé další byliny.
Používáme zdraví prospěšné bylinky z celého světa a to včetně USA a Asie. Asijská medicína do dnes vychází z čistě přírodních produktů a  její účinnost je nesporná.

Obrázek: Bylinky
Jedinečný způsob zpracování dovoluje používat jedinečné bylinky.

Jistě víte, že každý světadíl má své endemické rostliny. A původní obyvatelé je po staletí používají při řešení nejrůznějších zdravotních obtíží.
Pečlivě pro Vás vybíráme nejprospěšnější bylinky z celého světa a díky rozmanitosti bylinek je náš doplněk stravy opravdu přínosem pro zdraví a to v mnoha směrech.

 

Složení bylinného doplňku stravy – ŽIVOTNÍ ELIXÍR

Základem je pitná voda s obsahem křemíku,míchané bylinné extrakty skořice, česneku, hřebíčku, kůry stromu Lapacho, cukrové třtiny. Nadále obsahuje kyselinu laurinovou a omega-3 mastné kyseliny,mořskou sůl ,bílého vína obsahem kyseliny jantarové.

Výrobek neobsahuje žádné karcinogenní látky, žádné nebezpečné látky pro člověka a savce.

 

Zajímá Vás jak náš elixír pomáhá?
Určitě Vás bude i zajímat i několik příkladů blahodárných působení našeho elixíru.
Chcete náš elixír koupit? Navštivte náš obchod.

Může Vás zajímat

 
Sdílejte:

Napsat komentář