Publikováno

Podpořte zdraví našich dětí

Věděli jste, že Česko patří mezi členské země Evropské unie s nejvyšší nemocností! V západoevropských zemích se nemocnost pohybuje okolo 3 %, v Česku je dvojnásobně vysoká.Podpořte svou imunitu i imunitu svých dětí bylinným doplňkem stravy, který neobsahuje žádnou chemii je 100% přírodní.

Co je to zdraví? Jak ho definovat?

Zdraví může být definováno jako absence nemoci, rovněž jako schopnost organismu vyrovnat se s denními aktivitami.

Každý rok česká republika bojuje s chřipkovou epidemii. Ale nejen s chřipkou bojujeme, jsou to různé druhy viróz, a všichni víme, že je máme vyležet, ale nikdo to neděláme a z toho pak jsou další zdravotní problémy.

čaj s medem a citronem
Na podporu imunity používejte bylinné prostředky

Vysoké teploty, únava, přetaženost, špatní strava , to vše má vliv na naše zdraví. Všichni chceme „ fungovat“ na maximum. Proto bychom měli našemu tělu dopřát dostatečný přísun vitamínů a minerálů- již staří vědci (např. v Řecku) věděli, jak velkou měrou našemu tělu prospívají byliny a bylinné výtažky (pozn. Náš doplněk stravy je čistě přírodní výtažek z bylin )

Dospělý se lépe vypořádá s nemocí než některé děti… Také Vás napadlo jak to, že některé děti jsou celý podzim a zimu zdravé, maximálně mají občas nudli u nosu, zatímco u jiných kašel střídá angínu, rýma se hned mění v žlutozelenou a tak stále dokola?

Možná je to smůla, možná problém s imunitou, ale možná alespoň do určité míry rozhoduje přístup rodičů… Podpořme imunitu našich dětí vhodným doplňkem stravy, nebo využijte několik rad.

  • První rada zní : Běžte prostě ven

Jakmile klesnou teploty k deseti nad nulou, končí vaše rodina s výlety a chodíte radši do kina. Veliká chyba, protože dětem (a nakonec i dospělým) svědčí pobyt venku více než cokoliv jiného. Jejich imunita potřebuje pobyt na čerstvém vzduchu, dopřejte jim ho pořádně alespoň o víkendech. Možná vás to bude stát investici do odolného oblečení, ale ušetříte na lécích a nepřijdete o výdělek, až s nimi budete muset kvůli nemocem zůstat doma.

  • Druhá rada zní : Dejte jim pořádně najíst a nechte je dobře vyspat

Tohle doporučení se vám může zdát poněkud nudné, ale funguje to. Děti, které dostávají dobré jídlo, spí osm až deset hodin denně a zároveň se dost pohybují venku, jsou většinou ve srovnání s vrstevníky zdravější. A naopak, pokud se dítě stravuje v rychlém občerstvení, tráví odpoledne a večery u počítače a usíná až před půlnocí, jeho imunitní systém je oslabený.

Pokud jde o spánek, snažte se, aby v ložnici nebo dětském pokojíčku nebylo více než osmnáct stupňů a aby tam nebyl suchý vzduch, funguje to přímo zázračně. Ani přes den byste doma neměli přetápět.

aloe vera
Příroda je spojenec při podpoře imunitního systému.
  • Třetí rada zní: Zvolte správný doplněk stravy pro podporu imunity

Je pravda, že dětský imunitní systém potřebuje k tomu, aby byl výkonný a fungoval naplno, spoustu vitaminů a minerálních látek. Nevěřte však tomu, že se nejlépe pořídí v lékárnách ve formě prášků, a že stačí je užívat, aniž byste pro potomkovu imunitu jinak dělali ještě něco jiného. Než za podobné pilulky necháte v lékárně klidně i několik stovek za měsíc, dobře si to proto rozmyslete zda jsou multivitaminové přípravky opravdu prospěšné. Bylinné doplňky stravy jsou totiž mnohem vhodnější.

Ze stopových prvků jsou nejdůležitější měď, selen a zinek: vyskytují se i v ovoci, bohužel však ne tom skleníkovém. Pokud je vaše dítě nemocné co chvíli, proberte to s lékařem a nechte si případně na posílení jeho imunity něco předepsat. Vhodným doplňkem je i náš doplněk stravy, který neobsahuje žádnou chemii je 100% přírodní.

Může Vás zajímat

 
Sdílejte:

Napsat komentář