Publikováno

Léčiná moc bylin

obrázek : lukášek před a po léčbě

Léčivá moc bylin

Byli jsme poprošeni maminkou 7 měsíčního chlapce, Lukáška o pomoc při řešení jeho kožního problému. Už 6 měsíců se potýká s vážnou kožní chorobou.

Za svůj krátký život byl již Lukášek v nemocnici, užíval mnoho antibiotik, mastí obsahující kortikoidy, byli mu dělány zábaly z kyseliny mléčné. Nejenže velmi špatně spal, ale svědění bylo tak urputné, že si škrábal kůži na těle až do krve. Maminka byla tak zoufalá, že nás požádala o pomoc. A moc rádi jsme ji vyhověli.

Obrázek: Zdravé dítě je klidné dítě
Zdravé dítě je klidné dítě

Naše řešení:

  1. Navrhli jsme, aby se zbavily všech chemických produktů, co mají doma a nahradit je 100% organickými produkty (prostředky na podlahu, mýdla, šampon, pracích prostředků)
  2. Nahraďte chemické léky organickými produkty – chemický šampón nahraďte přírodním, masti – nahraďte bylinným prostředkem Elixír života – zředěným demineralizovanou vodou a Elixír života berte i vnitřně

Síla přírodních produktů

Tyto 100 % organické produkty slouží k očistě těla, a pomohou růst zdravým bunkám v těle a budou o to víc odolné. Chlapec začal krásně prospívat, v noci spí, je živý a spokojený. Jeho kůže je „ zdravá“

Lukáš je důkaz toho, že se dá nad nemocí vyhrát pomocí přírody.

Může Vás zajímat

 
Sdílejte:

Napsat komentář