Publikováno

Bylinná mast – hojí, zklidňuje a promašťuje

suchá , popraskaná pokožka těla

Připravujeme pro Vás novinku!!! Bylinnou mast!!!!!!

Máme problémy s ekzémem? Trápí Vás nehezké vyschlé a popraskané ruce, kotníky, lokty? Máme vyrážku, lupénku, atopický ekzém? Nebaví Vás mazat se kortikoidovými mastmi?

Máme pro Vás řešení.

Co vlastně je kůže?

Lidská kůže je vrstva, která tvoří ucelený povrch našeho těla. Kůže má několik funkcí jako je například udržování stálosti vnitřního prostředí, mechanická ochrana před vnějšími vlivy, tepelný izolátor a další.

Kůže je největší a vlastně nejtěžší orgán lidského těla. U dospělého člověka činí povrch kůže asi 1,6 – 1,8 m². Samotná kůže váží asi 3 kg a spolu s tukovou tkání přibližně 20 kg. V závislosti na lokalizaci a výživě člověka je tloušťka kůže 0,5 – 4 mm. Na místech, kde je kůže vystavena menšímu tlaku a námaze, je tenčí, například na očních víčkách, a tam, kde je opotřebení větší, jako jsou chodidla, je nejtlustší. Musíme si však uvědomit, že součástí kůže jsou takzvané deriváty, řadí se sem nehty, vlasy a chlupy, mazové a potní žlázy.

lidská kůže
Průřez lidskou kůži

Při porušení kožní bariéry dochází k onemocnění tohoto rozsáhlého orgánu. Onemocnění může postihovat výhradně kůži, například virové onemocnění jako bradavice, či může zasahovat i přídatné kožní orgány. A to například depigmentace kůže, tedy stav, kdy v kůži není dostatek melaninu, může postihovat i vlasy, což se projevuje jejich zesvětláním. Jiná onemocnění jako lupénka, odborně psoriáza, však mohou postihovat a následně deformovat i nehty. Chránit a starat se o kůži je proto velice důležité, neboť právě tato bariéra nás chrání před škodlivinami vnějšího prostředí.

Je důležité kůži nevystavovat zbytečně pokožku zátěži a chránit jí. (v zimě například rukavicemi a vhodným oblečení, v létě ochrannými prostředky proti slunci).

Byli jsme osloveni naší klientkou, která nás prosila o pomoc při nekonečné léčbě svých „zničených rukou“ Ze zkušenosti naší klientky :  „ Dobrý den, jsem hrdou maminkou dvou rozpustilých dětí. Na denním pořádku je proto u nás úklid domácnosti, praní, utírání prachu, vysávání, vytírání a s tím související se „ máchání „ mých rukou ve vodě s přidanými saponáty. Jistě používám rukavice na mytí, ale někdy je můj ekzém tak rozsáhlí, že i samotná voda z kohoutku pro mne je nepříjemná. Oslovila jsem Vás proto, abyste mi pomohli, neboť neustálé mazání kortikoidovimi mastmi není úplně to co bych chtěla… Děkuji Vám IVA T.!“

Po napsání tohoto dopisu, jsme začali přemýšlet jak pomoci klientům, kteří mají stejný problém jako paní Iva. Jistě, náš elixír, který klientka bere pravidelně, pomáhá uvnitř těla.  Proto jsme přišli na nápad s bylinnou mastí.

Ohlas byl pro nás velmi zajímaví.

„ Mnohokráte děkuji za zaslání vzorku na zkoušku. Posílám i fotky. Již po prvním namazání jsem cítila úlevu. Kůže nebyla tak napnutá a ruce mě přestali svědit. V noci jsem se škrábáním probudila jen jednou, ihned jsem se namazala a bylo vše ok. Ráno bylo vidět, že se mi ruce zklidňují. Již druhý den jsem viděla markantní rozdíl. Za celý týden mazání vaší mastí jsem použila kortikoidovou mast jen JEDNOU!!! Jsem nadšená, Vaši mastičku budu používat i nadále. Velké díky za pomoc. S pozdravem IVA T.“

ekzém 1.den
1.den před použitím masti

 

postupné hojení ekzému
2. den

 

5. den - po používání masti
5.den po používání Bylinné masti

 

7. den - úplné zahojení
7. den – úplné zahojení

 

Moc děkujeme paní Ivě, za fotky a možnost je zveřejnit.

Pokud máte stejné problémy jako paní Iva, zkuste naši Bylinnou mast a uvidíte sami.

Může Vás zajímat

 
Sdílejte: